تبلیغات
خبرنگارم

خبرنگارم
خبرنگاران با بی نامی خود دیگرانی را صاحب نام و آوازه می کنند که شاید لایق هم نباشند 
نویسندگان
(کار شده سایت پزشکان خانواده) دکتر مرضیه وحید دستجردی در سفری به استان کرمان از چند طرح بهداشتی درمانی افتتاح و در جریان عملکرد ، برنامه ها و اقدامات انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمان قرار گرفت.در این بازدید استاندار كرمان، رییس دانشگاه های علوم پزشكی كرمان، رفسنجان، بم و جیرفت و همچنین مدیركل امور بانوان و خانواده استانداری كرمان، وزیر بهداشت را همراهی كردند.
 
افتتاح سومین دانشکده طب سنتی ایران در کرمان
دکتر عبدالرضا صباحی در حاشیه  این مراسم گفت: در حوزه‌های آموزش و پژوهش افتتاح دانشکده‌ طب سنتی کرمان، مرکز آموزش مهارت‌های بالینی، ساختمان محل استقرار دانشکده فناوری اطلاعات و آزمایشگاه سلول‌های بنیادی کرمان از جمله مهمترین برنامه های این سفر بودند.صباحی بیان داشت: دانشکده طب سنتی کرمان که با حضور وزیر بهداشت به بهره‌برداری رسید، سومین دانشکده طب سنتی در ایران است.وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این مراسم اقدامات دانشگاه علوم پزشکی را طی 2سال اخیر قابل تقدیر دانست و اظهار داشت: انتظار می رود با توجه به تلاش های مدیران استان جایگاه استان از وضعیت کنونی نیز ارتقا یاد.دکتر وحید دستجردی ادامه داد: ساختمان این دانشکده متناسب با نام آن در فضایی سنتی، بسیار زیبا طراحی شده است و امیدواریم بتواند علاوه بر استان کرمان دیگر استانهای همجوار به ویژه استانهای محروم را پوشش دهد.وی ابراز امیدواری کرد : در آینده نزدیک رشته های تغذیه سنتی و پرستاری سنتی نیز به آن افزوده شود.
حضور در همایش یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
وزیر بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی با حضور در مراسم اختتامیه  پنجمین همایش یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی در جریان روند اجرای این همایش قرار گرفت.  این همایش که از 11بهمن ماه در مرکز علوم وتحقیقات پیشرفته (هایتک ) برگزار شده است . در آخر این همایش از مقالات برتر توسط دکتر وحید دستجردی تقدیر به عمل آمد.
بازدید از محل استقرار دانشكده فناوری های نوین     
وزیر بهداشت با ورود خود به كرمان از محل استقرار دانشكده فناوری های نوین دانشگاه علوم پزشكی كرمان بازدید به عمل آورد.معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكی كرمان در حاشیه این بازدید در رابطه با این دانشكده گفت: وزیر بهداشت در راستای صدور مجوز دانشكده فناوری های نوین از محل استقرار این دانشكده بازدید كرد.رستم سیف الدینی افزود: با راه اندازی این دانشكده، نخستین پژوهشكده دانشگاه علوم پزشكی كرمان راه اندازی می شود.وی تاکید كرد: در صورت صدور مجوز از سوی وزارت بهداشت هفت رشته پژوهشی ژنتیك، اعصاب شناسی، علوم باروری، عصبی دارویی، نورو ساینیز و اعتیاد، فیزیولوژی عصبی و علوم رفتاری در دو مقطع كارشناسی ارشد و دكترا دانشجو می پذیرد.
افتتاح بخش داخلی وسه اتاق عمل جراحی فک وصورت بیمارستان شهید باهنر
در ادامه سفر وزیر بهداشت بخش داخلی بیمارستان شهید باهنر کرمان وهمچنین سه اتاق عمل جراحی فک وصورت دراین افتتاح شد.مدیر بیمارستان شهید باهنر کرمان با بیان اینکه بخش داخلی این بیمارستان با 24 تخت راه اندازی شد،گفت: برای تعمیرات ساختمان بخش داخلی یک میلیارد ریال و برای تجهیزات بخش داخلی نیز یک میلیارد و دویست میلیون ریال هزینه شده است. مدیر بیمارستان شهید باهنر کرمان افزود: برای تجهیزات پزشکی و ساختمان سه اتاق عمل جراحی فک وصورت حدود هفت میلیارد وپانصد میلیون ریال هزینه شده است.           
افتتاح مرکز پژوهشی وکاربردی سلول های بنیادی
مرکز پژوهشی وکاربردی سلولهای بنیادی دردانشکده افضلی پور کرمان افتتاح شد. معاون تحقیقات وفن آوری دانشگاه علوم پزشکی کرمان در حاشیه این افتتاح گفت :برای راه اندازی این مرکز 820 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است .دکتر رضا ملک پور افشار افزود: آزمایشگاه مرکز پژوهشی سلولهای بنیادی در کرمان مجهز به اتاق تمیز برای سلولهای بنیادی می باشد که وجود این اتاق مرکز مذکور را در نوع خود منحصر به فرد کرده است.وی خاطر نشان ساخت: دراین مرکز 8 نفر از اعضای فعال هیأت علمی دانشگاه در زمینه سلولهای بنیادی و 4 پژوهشگر فعالیت می کنند.[ یکشنبه 16 بهمن 1390 ] [ 11:47 ق.ظ ] [ محمد پورعسکری ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امروزه رسانه ها از قدرتمندترین ابزار در اختیار انسان به شمار رفته و مدیریت رسانه از مباحث بسیار مهم در عرصه مدیریت محسوب می شود . به همین جهت این وبلاگ را برای کمک به غنای خبری در حوزه استان کرمان و گزارش های تهیه کرده ایجاد شده است . ارداتمند شما محمد پورعسکری
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
ابزار وبلاگنویسان
موتور جستجوی خبر قطره

فروش بک لینکطراحی سایتعکس