تبلیغات
خبرنگارم

خبرنگارم
خبرنگاران با بی نامی خود دیگرانی را صاحب نام و آوازه می کنند که شاید لایق هم نباشند 
نویسندگان

مس کرمان که در گذشته‌های نه چندان دور حتی به لیگ قهرمانان آسیا رسید در این فصل به دلیل مشکلات زیاد که بخشی از آنها به مدیریت بازمی‌گشت برای فرار از سقوط در جدول لیگ مبارزه می‌کند. حال که به پایان لیگ نزدیک می شویم حساسیت در این باشگاه به اوج خود رسیده است تا جایی که به نظر می رسد مسولین ارشد صنعت مس به این نتیجه رسیده اند دیگر تغییر پی در پی مدیرعامل و سرمربی کار ساز نخواهد بود از اینرو با تشکیل ستاد بحران در این باشگاه سعی دارند به هر طریق ممکن تیم را در لیگ حفظ کنند.

قائم مقام باشگاه با اشاره به تشکیل این ستاد و مشخص شدن وظایف کمیته‌های هفت‌گانه آن می گوید: کمیته‌های هفت‌گانه وظیفه دارند تا با مدیریت صحیح و رفع نواقص گذشته شرایط را برای خروج تیم از وضعیت بحرانی فراهم کنند.

واحدی ادامه می دهد: در اولین نشست ستاد بحران که با حضور جمعی از هواداران برگزار شد، تمهیداتی در راستای چگونگی فراهم شدن زمینه حضور تماشاگران در ورزشگاه اندیشیده شد و در این رابطه همچنین با مسوولان آموزش و پرورش و دستگاه‌های دیگری چون بسیج نشست‌هایی تشکیل شد تا زمینه حضور نیروی انسانی زیر مجموعه این دستگاه‌ها و دانش‌آموزان در بازی روز جمعه برای حمایت پرشور از مس فراهم شود.

رییس هیئت مدیره باشگاه نیز خواستار ورود مردم استان کرمان به عرصه فعلی شد و گفت: از مردم و هواداران انتظار داریم تا فارغ از همه مسایل و اینکه چه افرادی در باشگاه مسوولیت دارند و یا اعضای هیئت مدیره چه اشخاصی هستند با حضور حماسی خود، ورزشگاه شهید باهنر را در روز جمعه به جهنمی برای شاهین بدل کنند.

انعکاس این گونه اظهارنظرها از سوی مسولین عالی باشگاه در رسانه ها بیانگر شدت بحران در باشگاه حداقل در زمینه عدم تمایل مردم کرمان برای حضور در ورزشگاه در پی ناکامی های همه جانبه در تیم مس است. فارغ از هرگونه انتقاد به تصمیمات  مدیریت باشگاه در فصل جاری از عدم توان در جذب بازیکنان موثر ، جولان دلال های مختلف در اطراف تیم، تغییرات در مدیریت باشگاه گرفته تا خالی ماندن اکثر سکوهای ورزشگاه باید گفت : امروز چشم فوتبال کرمان به روی هرگونه شعار ، وعده های واهی و... بسته شده است و مسولین ارشد باشگاه به این نتیجه رسیده اند که فوتبال بدون مردم معنی و مفهومی ندارد و اگر توانستند با اقدامات خود زمینه حمایت فوتبال دوستان را محیا سازند در ادامه مسیر موفق خواهند بود. از این رو جمعه اولین تصمیم ستاد بحران نتیجه خود را خواهد دید ؛ رقابتی که به تعبیر فوتبالی ها ، جدالی شش امتیازی در انتهای جدول است و اگر مس کرمان نتواند در دیدار خانگی برابر شاهین بوشهر پیروز شود مسلما شرایطش بحرانی تر خواهد شد.

انسان‌های صادق در فوتبال کرمان زیاد دیدم ، این جمله ای بود که اصغر شرفی چندی پیش در مورد کرمانی ها گفت و ادامه داد: آدم‌های صادق در فوتبال کرمان زیاد هستند اما یکی از نقاط ضعف آنها کم‌تجربگی است و این مسئله موجب شده تا عده‌ای کلاهبردار از بیرون با القاب و عناوین مختلفی به فوتبال اینجا رخنه کنند و جایگاه فوتبال کرمان مشخص نباشد.

اظهار نظر این مربی سرشناس در رابطه با فوتبال کرمان جای تامل دارد چراکه به هر حال هرگونه اقدامی در این باشگاه صورت گرفت تا مس به جایگاه درخور خود دست یابد و کار نداریم تا چه حد موفق بوده یا همراه با برخی غرض ورزیها آمیخته شده است. امروز مس کرمان بیش از هر زمان نیازمند حضور تماشگران است، دیداری حساس که از نگاهی متفاوت این 90دقیقه ادامه روند صنعت مس را در تیم داری مشخص خواهد کرد. مدیرعامل باشگاه اعتقاد دارد فوتبال کنونی کرمان نیازمند وحدت و همدلی است . لذا در جهت تکمیل این اعتقاد باید توضیح داد، همدلی که توسط رسانه ها بستر سازی ، با حمایت مسولین استان و صنعت مس حمایت، با تشویق هواداران تاکید و در نتیجه با تلاش بازیکنان به بار خواهد نشست.
[ پنجشنبه 24 فروردین 1391 ] [ 01:01 ب.ظ ] [ محمد پورعسکری ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امروزه رسانه ها از قدرتمندترین ابزار در اختیار انسان به شمار رفته و مدیریت رسانه از مباحث بسیار مهم در عرصه مدیریت محسوب می شود . به همین جهت این وبلاگ را برای کمک به غنای خبری در حوزه استان کرمان و گزارش های تهیه کرده ایجاد شده است . ارداتمند شما محمد پورعسکری
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
ابزار وبلاگنویسان
موتور جستجوی خبر قطره

فروش بک لینکطراحی سایتعکس