تبلیغات
خبرنگارم

خبرنگارم
خبرنگاران با بی نامی خود دیگرانی را صاحب نام و آوازه می کنند که شاید لایق هم نباشند 
نویسندگان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در راستای تحقق اهداف حاکمیت بالینی و آشنا شدن بیماران با روند درمان خود، در اورژانس بیمارستان باهنر پرستار خوش آمدگو حضور دارد.

دکتر محمد حسن لاری زاده در گفت و گو با پزشکان خانواده اظهار داشت : با وجود ارایه خدمات باکیفیت در بیمارستان های تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی کرمان وجود نارضایتی ها از برخورد بعضی از پرسنل در پاسخ گویی به بیماران وهمراهان آنها نگران کننده است.
وی افزود : برخورد مناسب و رعایت حقوق بیماران از جمله اولویت های درمان است که طی 2سال گذشته در چهارچوب حاکمیت بالینی رضایت مندی مراجعه کنندگان را به بیش از 80درصد رسانده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد: رعایت حقوق بیماران، ارایه اطلاعات کامل به آنها (قبل و طول دوران بستری و هنگام ترخیص) ، رسیدگی به شکایات از جمله مهم ترین اقدامات اخیر در راستای رضایت مندی بیماران بوده است.
لاری زاده با اشاره به 3مدل اطلاع رسانی در چارچوب حاکمیت بالینی تصریح کرد: سیستم تریاژ که به محض ورود بیمار به اورژانس پرستار با صحبت می کند تا ببیند چه مشکل دارد، پرستار خوش آمدگو که توضیحات لازم را در زمینه مراحل درمان به ارباب رجوع ارایه می دهد و در آخر بدمنیجر که هماهنگ کننده تخت های خالی در بخش ها است .
وی خاطر نشان ساخت: در بیمارستان هایی که پرستار خوش آمدگو حضور ندارد بیماران می توانند به طور مستقیم با تلفن همراه سرپرستار تماس بگیرند و در زمینه های مورد نیاز راهنمایی شوند.
معاون درمان علوم پزشکی کرمان یادآور شد : 20بیمارستان تحت نظارت دانشگاه کرمان در زمینه های مختلف درمانی با کیفیت ترین خدمات را ارایه می دهد که اگر برنامه های حاکمیت بالینی به طور کامل اجرایی شوند دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت.
لاری زاده با بیان اینکه کرمان قطب درمانی جنوب شرق کشور است خاطرنشان کرد: موفقیت درانجام عمل پیوندهایی کبد، کلیه، مغز و استخوان امروز این استان را به عنوان دومین قطب پیوند کشور کرده است.
وی گفت: علاوه براین، مرکز بیمارهای خاص کرمان نیز در زمینه ارایه خدمات با کیفیت رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است
[ دوشنبه 8 خرداد 1391 ] [ 12:44 ب.ظ ] [ محمد پورعسکری ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امروزه رسانه ها از قدرتمندترین ابزار در اختیار انسان به شمار رفته و مدیریت رسانه از مباحث بسیار مهم در عرصه مدیریت محسوب می شود . به همین جهت این وبلاگ را برای کمک به غنای خبری در حوزه استان کرمان و گزارش های تهیه کرده ایجاد شده است . ارداتمند شما محمد پورعسکری
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
ابزار وبلاگنویسان
موتور جستجوی خبر قطره

فروش بک لینکطراحی سایتعکس