تبلیغات
خبرنگارم

خبرنگارم
خبرنگاران با بی نامی خود دیگرانی را صاحب نام و آوازه می کنند که شاید لایق هم نباشند 
نویسندگان

(چاپ شده در هفته نامه عصر ظهور)به همین سادگی و بدون مقدمه باید گفت: برخلاف تصورمان و علیرغم غیر بومی بودن مدیرعامل جدید باشگاه مس ، شنیده ها حاکی از آن است وی خیلی زود وارد بازی های یارکشی و باندبازی های مرسوم در ورزش استان شد.

شاید کسی فکرش هم نمی کرد در این مدت کوتاه کسی به او نزدیک شده و در تصمیمات مدیرعامل مرد شماره یک شود ، اما این اتفاق رخ داد و مرد اول باشگاه در اقدامی که  این سال ها در محافل مختلف اجرایی کشور مورد بحث است یعنی همان دوشغله بودن ، با حفظ سمت دو پست را در این باشگاه تصاحب کرد. به هر حال وی تحت هر جو و برنامه ای توانست خود را به مدیر عامل نزدیک کند ولی روی صحبتمان با جناب شهبازی است، جناب مدیرعامل خود می دانید حضورتان در کرمان با چه شانتاژی همراه بود و به زبان خیلی ساده هیچ کس از حضورتان خوشحال نبود و همه دست به دست داده بودند که شما به مس نیایید... . این مطلب را از آن جهت یادآور شدیم که بگوییم هیچ کرمانی با ناصر شهبازی 2ماه قبل مشکلی نداشت بلکه انتقادهای وارد شده به حضورتان به عنوان مدیرعامل معروف ترین باشگاه استان، غیر بومی بودن جنابعالی بود. این هفته نامه از ابتدای سکان داری شما در مس با امید به اینکه کرمانی نبودن مدیرعامل نقطه قوتی برای تحقق اهداف والای فرهنگی و ورزشی خواهد بود همواره خود را یار شما دانسته و در هر شماره با اختصاص فضا برای اخبار و یادداشت هایی در جهت حمایت از باشگاه عمل کرد تا دلخوش به اینکه حضورتان پایانی باشد به بخشی از باند بازی های رایج در ورزش . ولی به نظر می رسد این اقدام شما تلنگری بر اشتباه ما بود چراکه به گمان خود با توجه به مدیریت موفقتان در سایپا اگر نیاز به تعیین کاپیتان برای پرسنل و باشگاه بودید، هرگز واحدی را از این جایگاه عزل نمی کردید!! جناب شهبازی همانگونه که در یادداشت قبلی تذکر دادیم اینجا کرمان است؛ جایی که کوچکترین سهل انگاری منجر به بزرگترین سو استفاده ها می شود. جناب مدیرعامل بی شک شما می خواهید کارنامه ای درخشان در دوره حضورتان در کرمان داشته باشید لذا بهتر است در تصمیمات خود نهایت دقت و حساسیت را به کار ببرید تا شاهد کارت زردی دیگر به نام شما نباشیم.
[ شنبه 6 آبان 1391 ] [ 02:03 ب.ظ ] [ محمد پورعسکری ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امروزه رسانه ها از قدرتمندترین ابزار در اختیار انسان به شمار رفته و مدیریت رسانه از مباحث بسیار مهم در عرصه مدیریت محسوب می شود . به همین جهت این وبلاگ را برای کمک به غنای خبری در حوزه استان کرمان و گزارش های تهیه کرده ایجاد شده است . ارداتمند شما محمد پورعسکری
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
ابزار وبلاگنویسان
موتور جستجوی خبر قطره

فروش بک لینکطراحی سایتعکس