تبلیغات
خبرنگارم

خبرنگارم
خبرنگاران با بی نامی خود دیگرانی را صاحب نام و آوازه می کنند که شاید لایق هم نباشند 
نویسندگان

(چاپ شده در هفته نامه عصر ظهور) شاید خارج از انتظار نبود که خنکای هوای این شب های کرمان بر روند بازی تیم مس کرمان تاثیر گذار باشد ، تیمی که با خوب بسته نشدن ابتدای فصل راه را برای هرگونه انتقاد منصفانه ای هموار می کند.

مس کرمانی که پایان فصل قبل هوای آسیایی شدن در سر داشت اکنون با گذشت 4هفته لحظه به لحظه بر ناعادلانه بودن ورودی ها و خروجی های آن افزوده می شود. ترازویی که در یک سمت آن نام داران فوتبال ایران جای دارد و در قسمت رو به مس آن جوانان کم تجربه و عمدتا دسته اولی فوتبال کشور. بی شک ذوب آهنی ها با تفکر لوکابوناچیچ از حال و هوای درونی نارنجی پوشان باخبر بودند که به قول این سرمربی موفق کشورمان برای پیروزی به کرمان آمده بودند. بازی در مقابل کمتر از 1500هوادار کرمانی آنچنان سرد و بی روح آغاز شد که کمتر کسی بدان توجه داشت. در نیمه نخست تنها صحنه جذاب این دیدار را بازیکنان مس رقم زدند که با نظر داور پر اشتباه و کم تجربه این دیدار گل آن ها آفساید اعلام شد. در نیمه دوم شرایط تا حدودی فرق کرد و بازی دستخوش شتاب زدگی دو تیم قرار گرفت که به جرات می توان گفت: هیچ یک از بازیکنان دو تیم در حد و اندازه های لیگ برتر نبودند.

تجربه کاپیتان کارساز شد

در ادامه و در دقایقی بازی به صورت تمام و کمال در اختیار اصفهانی ها قرار گرفت که شاید تنها دقایق هیجان انگیز این بازی در حال رقم خوردن و بهتر بگویم حملاتی که هر لحظه می توانست ذوب آهن را صاحب گل کند با حرکت عاقلانه و ناشی از تجربه کاپیتان مس خنثی شد. فرزاد حسینخانی که تیمش را در این شرایط مناسب بازی ندید و از طرفی نمی توانست به کم جوانی بازیکنانش اعتماد کند در یک اعتراض تاکتیکی برای دقایقی بازی را متوقف کرد تا در قبال دریافت کارت زرد روحیه از دست رفته هم تیمی هایش را بازسازی کند که انصافا هم موفق عمل کرد . در ادامه که به نظر می رسید سرمربی مس از 3فوروارد خود ناامید شده بود تصمیم به ورود اسماعیل بیگی کرد که به یکباره از این اقدام منصرف شد و همین تغییر تصمیم بود که منجر به اعتراض او و در ادامه تعدادی از هواداران شد، که یاوری در این رابطه گفت: بازیکن باید مطیع و تابع کادر فنی باشد، قصد داشتم وی را به زمین بفرستم که نظرم تغییر کرد و روشنی‌پور را به جای این بازیکن روانه میدان کردم، اما وی با پرتاب کاور خود به سمت نیمکت نشان داد از این تصمیم من ناراضی است، البته با این بازیکن برخورد انضباطی می‌کنم، زیرا من تصمیم‌گیرنده مسایل فنی هستم. در آخرمس نتیجه این دیدار خانگی را با میهمان خود تقسیم کرد.

اختیاراتم ناموس من هستند

پس از این دیدار سرمربی نارنجی پوشان با بیان اینکه اگر اجازه می‌دادم، کسی در بحث فنی تیم در کار من دخالت کند از فجر و ذوب آهن بیرون نمی‌آمدم، بیان داشت: از همان ابتدا به مدیرعامل باشگاه مس صادقانه موضوع استقلال تصمیمات خود را گفته‌ام، اختیارات من ناموس من است و اگر هنگام تشکیل شدن تیم مس سرمربی این تیم بودم با جذب یکسری از بازیکنان موافقت نمی‌کردم و اگر نمی‌پذیرفتند در مس نمی‌ماندم. یاوری ادامه داد: 80 درصد بازیکنان ما نفرات لیگ یکی هستند و برای شکل‌گیری و هماهنگ کردن بازیکنان با تفکرات فنی به زمان نیاز داریم. سرمربی مس کرمان گفت: اعتقاد دارم کفه ترازوی بازیکنانی که از مس جدا شده‌اند در قیاس با نفرات جذب شده سنگینی بیشتری دارد، این تیم خوب بسته نشده است.


[ شنبه 2 شهریور 1392 ] [ 03:32 ب.ظ ] [ محمد پورعسکری ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امروزه رسانه ها از قدرتمندترین ابزار در اختیار انسان به شمار رفته و مدیریت رسانه از مباحث بسیار مهم در عرصه مدیریت محسوب می شود . به همین جهت این وبلاگ را برای کمک به غنای خبری در حوزه استان کرمان و گزارش های تهیه کرده ایجاد شده است . ارداتمند شما محمد پورعسکری
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
ابزار وبلاگنویسان
موتور جستجوی خبر قطره

فروش بک لینکطراحی سایتعکس