تبلیغات
خبرنگارم

خبرنگارم
خبرنگاران با بی نامی خود دیگرانی را صاحب نام و آوازه می کنند که شاید لایق هم نباشند 
نویسندگان
هر ساله شاهد تغییرات اساسی در هیات های مختلف ورزشی می باشیم که فردی با هیاهو یا برعکس بدون هیچ سرو صدایی به عنوان سرپرست یا رییس یک هیات سکان را به دست می گیرد. اما دیری نمی گذرد که فعالیت بسیاری از آنها کم رنگ می شود و اگر مساله را پیگیر شویم عمدتا به این پاسخ می رسیم که بودجه نیست.

در ادوار مختلف یک سنت مرسوم در میان جامعه ورزش باب شده است که روسای هیات ها را از میان مدیران کل سازمان ها و نهادهای دولتی انتخاب می کنند که شاید بتوانند از نفوذ آنها در راستای اعتلای رشته های ورزشی مختلف استفاده کرد. به نظر می رسد این طرح نانوشته مدیران ورزش استان هر چند سال یکبار به دنبال تغییر دولت ها از بستر اصلی خود فاصله می گیرد و آنچه در این بین می ماند مشکلات ورزشکاران و امید به ورود فرد دیگری. اما تا کی باید این روند ادامه داشته باشد ؟ بدون شک در آینده ای نه چندان دیر شاهد سیر جدیدی از تحولات اداری در سطح استان می باشیم و به دنبال آن بسیاری از مدیران فعلی که در راس هیات های مختلف قرار دادند از جایگاه خود عزل و به همان میزان قدرت و نفوذ آنها نیز کاسته می شود. از این رو جز یک راهکار بیشتر به ذهن نمی رسد و آن هم تقویت هیات ها در زمینه درآمد زدایی. گفتنی است در این رابطه برخی از هیات ها دارای سالن های اختصاصی می باشند که در گفت و گو با تعدادی از آنها می توان به عدم رضایت آنها در این رابطه رسید چراکه بسیاری از آنها اظهار می دارند که درآمد اماکن تحت اختیارشان فقط جوابگوی هزینه های جاری سالن را می دهد و درآمد مازدای باقی نمی ماند که بتوانند خرج ورزشکاران خود کنند! سال ها قبل طرحی از سوی اداره کل تربیت بدنی وقت و به دنبال آن سازمان توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ریخته شد که بر مبنای آن بخش قابل توجهی از زمین مجاور ورزشگاه سلیمی کیا به ساخت اماکن تجاری و با هدف کمک به هیات های ورزشی اختصاص یابد که نتیجه آن شد پاساژ اطلس در چهارراه ولیعصر«باغملی». شنیده ها حاکی از آن است طبق توافقات انجام شده در آن سال مقرر گردید هر یک از واحدهای تجاری موجود در پاساژ بسته به نیاز هیات ها به آنها واگذار شود تا از آمد حاصل از اجاره آن بخش کوچکی از مخارج ورزشکاران تامین شود. اما اکنون نتیجه آن طرح چه شد؟ پاساژ ساخته و فروخته شد! بخش عظیمی از فضای ورزشی شهر کرمان زیر پای مشتریانی جا خوش کرد حتی یک ریال از خرید آن ها به جیب صاحبان اصلی پاساژ یعنی ورزشکاران نمی رود! همانگونه که گفته شد در این میان آنچه حاصل شد بی پولی برای هیات ها بود و از این جهت انتظار داریم اولین اقدام مدیران ورزش در دولت تدبیر و امید پاسخ دادن به این سوال باشد چرا پاساژ اطلس به ورزشکاران نرسید؟
[ چهارشنبه 17 مهر 1392 ] [ 04:50 ب.ظ ] [ محمد پورعسکری ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امروزه رسانه ها از قدرتمندترین ابزار در اختیار انسان به شمار رفته و مدیریت رسانه از مباحث بسیار مهم در عرصه مدیریت محسوب می شود . به همین جهت این وبلاگ را برای کمک به غنای خبری در حوزه استان کرمان و گزارش های تهیه کرده ایجاد شده است . ارداتمند شما محمد پورعسکری
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
ابزار وبلاگنویسان
موتور جستجوی خبر قطره

فروش بک لینکطراحی سایتعکس